miljonāru reiss

Pirms manā pulkstenī skaitījās vēl pēdējās sekundes pirms iziešanas uz autobusu, atcerējos, ka makā pēdējā sīcenē ir kādi 50 sant, tāpēc ieliku tur savus pēdējos 5 ls, kas līdz algai palikuši, lai tiktu līdz darbam… Vsp man patīk braukt vakarā, kad ir tumšs, tad visi cilvēki pārvēršas par vampīriem, tad nav jāuztraucas, ka kāds ieraudzīs viņu ilkņus, jo ir tumšs un katram tad ir sava pasaule. Man nebij izmazgāti mati – tā, ka es biju netīro matu vampīrs!

Mana biļete maksā 1,50, dodu šoferim savas pēdējās algas atliekas 5 ls izskatā, viņš man saka, ka viņam ir tikai 1,5, ko man izdot, bet viņš man uz biļetes uzrakstīšot, ka ir man parādā 2 ls un, kad es kāpšot ārā, viņš man atdos.

Kāpju ārā, saku, lai samaksā manas naudiņas. Nav jau tā, ka es to darīju pārmetoši, es pat smaidīju! Viņš vnk uz mani sāka dusmīgi lamāties, jo viņam esot tikai 1,5 un man taču vnm vajag ņemt uz autobusu precīzu naudu, pati esot vainīga. Lai braucot līdzi līdz autoostai, tur varēšot izdot – es saku, ka man pēc 2min jābūt darbā un man nav laika vizināties. Ņemot vērā, ka viena biļete maksā 1,5, tad kādas problēmas varētu būt ar naudas izdošanu no 5 latiem?? Viņš vēl mani nolamāja, ka es kavējot visu autobusu un, protams, savu naudu es nedabūju.

Alga man būs 15. novembrī. Bada nāvē katru dienu mirst cilvēki – nebūs jau pirmais gadījums…

Šis ieraksts tika publicēts piens ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to miljonāru reiss

  1. elina saka:

    normāli!!bet tas šoferis taču nemaz tā nedrīkst rīkoties! kretīns!

  2. Andron Mc saka:

    Ir aitas, ir drāzeji 🙂

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s