Kliedziens

Mātēm saviem bērniem, kad viņi piedzimst, uzreiz vajadzētu iemācīt, ka tad, kad viņi kko grib panākt, vajag žēlabaini raudāt un rādīt suņa acis, nevis kliegt un brēkt, jo tas jaukiem cilvēkiem liek pāragri kļūt sirmiem.

Autobusā bij tāda jauna māmiņa ar mazu, rozā skafandrā ieģērbtu bērnu, kurš kliedza tā, kā pat šausmu filmās profesionāli aktieri nedara. Māmiņa bij galīgi nomocīta un pēc 20min jau vairs nezināja, ko darīt. Tikmēr pasažieri viens pēc otra ik pa laikam raidīja viņai ar saviem pārmetošajiem skatieniem, nopūtām un viena sieviete pat atļāvās izmest frāzi – dariet taču kko, bērns grib gulēt, tas taču ir skaidrs! Vsp ar raudošiem zīdaiņiem ir tā, ka tāpat kā tu nevari pateikt zibenim – nesper ibio, tāpat arī bērnam nevar pateikt – davai, tu nebļauj. Visi to zin, bet katram tomēr ir tāda iekšēja sajūta, ka viņa pilsoņa pienākums ir māmiņai atgādināt, cik nožēlojami viņa jūtas.

Kad kliedziens tika atbrīvots no rozā kosmonauta kostīma, viņš (droši vien viņa, jo rozā) uzreiz aizmiga. Aizmiga arī māmiņa.

Šis ieraksts tika publicēts piens ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s