kontroliera dzīves jēga

52. autobuss, kāpjot iekšā abrenes ielas pieturā, dzirdu kādu sakām, ka būs vien jāielieto e-talons, jo autobusā esot kontrole. tā tiešām arī bija – katrā stūrī pa vienam un trešais, kurš izskatījās tā, it kā būtu apēdis ceturto, pa vidu.
braucam. kad visi cilvēki beidzot ir iztaustījuši visas kabatas, atklājuši arī dažas jaunas, pārkrāmējuši visu savu somiņu saturu, atrodot tādas lietas, ko pirms nedēļas jau uzskatīja par pazudušām, izvilkuši savus talonus un padarījuši sevi par 50sant nabagākus, tajā brīdī kontroles dubultaģenta acīs parādījās tāds kā prieks. lepns – es nodomāju – ka dzīvojam godīgā valstī. izrādās – nē. dubultaģents lēnām virzās manā virzienā un sev aiz muguras es izdzirdu – kontrole, uzrādiet braukšanas talonu!
kungs man aiz muguras – nav
dubultaģents noskaita kko tur par soda naudām, protokoliem, izkāpšanu un pēc divu sekunžu pauzes, paaugstinātā direktora balss tonī – Nesēžam, ja neesam samaksājuši!!!


Vīrietis piecēlās un visu ceļu līdz matīsa ielas pieturai vienaldzīgi stāvēja kājās, kamēr lielais trīcēja aiz laimes.

tā jau pie mums ir, ja neesi samaksājis par biļeti, sēdēt nedrīksti, ja neesi samaksājis kredītu, tad arī vēlams naktīs mierīgi negulēt!

Šis ieraksts tika publicēts piens ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to kontroliera dzīves jēga

 1. Kni saka:

  Bet paga, viņu neizsēdināja no autobusa? Vienkārši nobrauca cik tur tās pieturas stāvot kājās? 😀

 2. 🙂 es braucu ar Tramvaju, nopīkstinu savu e-talonu, izvelku grāmatu no somas, ausīs skan pieklusināta mūzika, kas apkārt notiek nezinu… pēkšņi man plecā sāpīgi kaut kas ieduras. Paceļu acis stāv tāds salmam līdzīgs vecis, tizla cepurīte galvā, garš deguns un te viņš atkārtoti savu tievi, garo pirkstu uz mana pleca pusi stiepj. es protams – “Kā Jūs uzdrošināties? Ko Jums vajag?” Nabags laikam negaidīja kaut ko šādu – un tāds : “E-e-e-talonu uzrādi!” izvilku no somas, tikpat nepieklājīgi uzmetu viņam uz mapes un skatījos kā šis iečeko vai ir nopīkstināts un tad bez vārda runas stiepj man viņu atpakaļ, izrāvu no pirkstiem un pateicu pārmetošā balsī : “Paldies, cienītājs!” 😀
  Todien pirmo reizi redzēju kā noķer zaķi. Sieviete brauca par velti, nākamajā pieturā gaidīja policija, jo viņ atteicās samaksāt 2Ls soda naudu braucamajā esot!

 3. Zvejnieks saka:

  …katrā stūrī pa vienam un trešais, kurš izskatījās tā, it kā būtu apēdis ceturto, pa vidu.
  Nu ļoti tēlains apraksts, komēdija 😀

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s