gailēna monoizrāde

No kura stāva mēs runājam? Dialogus var iedalīt pa stāviem.
Kāpēc daudzi cilvēki nevar sarunāties, iesāk un apklust?
Nav par ko runāt. Tāpēc, ka katrs runā savā stāvā.

Tā Ziedonis, bet vienā autobusā diviem dzejniekiem vietas nav. Piecas rindas aiz manis sākas divu vīru saruna. – Mums jau tur firmā tagad iet 90 miljardu projekts. Iedomājies, cik Latvijas budžeti tur sanāk! hehe – viņš runāja tik skaļi, tik pārliecināti kā aktieris uz skatuves runā, lai arī pēdējās rindas romantiķi to sadzirdētu.

Tas attiecībās ir pats svarīgākais. Pats! Bet šitam skuķim, cepuri nost – kaut vai desmit reizes dienā. Vot to es saprotu, tā ir štelle, kad vajag, tad ir. Vēl atnāku mājās – vakariņas gatavas, māja tīra, es pat prasīju, lai man arī iedod kko padarīt! – tāpat kā balodis centrālajā stacijā piepūšas un velk pa zemi savu izplesto asti, riņķodams ap mātīti, tāpat viņš piepūtās un švīkstināja savus skaļos vārdus gar visu pasažieru ausīm. Tā, it kā visu cilvēku ausis būtu centrāltirgus belaši, kuros viņš grib ieknābt, bet acis šaudās uz visām pusēm, baidīdamās, ka tik neuzrodas kāds plukata zvirbulis, kas pakamps lielāku un treknāku kumosu.

Bet tas ir smieklīgi! Es tev izstāstīšu. Man vsp tagad oficiāli skaitās trīs. Viena vislaik pati karās kaklā, nevaru atkratīties. Un vēl arī sekretāre darbā ar mani pa labi pa kreisi, mēs jau tikai tā ātri un vairs neko, bet, kad es vienu dienu uz darbu atnācu ar meiteni, sekretārei asaras acīs, domāju, ka būs jāatlaiž, bet, nē, pēc divām nedēļām šī jau atkal pa labi, pa kreisi. Bet es jau tev neteikšu, ka viņai ir kādi 50 gadi hehe – kurš tad cits gailēna kraupjaino, spilgtsarkano seksti stutēs augšā, ja ne viņa draugs – tītars, burbulēdams – ūū, jā! vecumam nav nozīmes! hehe labs! tā jau ir!

Pirmā cēliena beigās gailēns izkāpa Gaujā. Pieturā viņu sagaidīja pavisam parasta desmitreizesdienā meitene džinsās un baltās botās un kūpināja cigareti.

Es tajā stāvā nedzīvoju.

Šis ieraksts tika publicēts piens ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s