Kāpēc mans čalis nevar būt normāls?

24. autobuss. Es braucu nodot darba mēneša atskaites par izlietoto valsts finansējumu medicīnā. Bērni brauc mājās no skolas nodot atskaites vecākiem par izlietoto valsts finansējumu izglītībā. Mēs lietojam n-tos tūkstošus no valsts budžeta un tik un tā visi kopā braucam sagrabējušā autobusā, kurā iekšā snieg sniegs, autobusā, kura durvis slaidi aizveras deguna priekšā visiem tiem, kas steidzas, autobusā, kurā savu kāju nav spēruši tie cilvēki, kas to naudu ir sadalījuši. Mani pleci no aukstuma jau ir uzkāpuši līdz ausīm, kamēr trīs pamatskolniekiem autobusa galā iet tīri karsti. Viņi ir iekarsuši svarīgās sarunās tik ļoti, ka nav pamanījuši, ka ir jau iestājusies ziema, kad cilvēki velk cepures un cimdus:
Dzelteni izbalinātā meitene ar nokrāsoto seju: “Mans džeks ir reāls pidars.”
Džeks raibās džinsās un milzīgās botās: “Aaaahahahahahaa!!!”
Dzeltenmatainā brunete: “Nē, nopietni! Es esmu dzirdējusi, kā manas draudzenes stāsta, ka džeki ved viņas uz kino un viņi kopā viskaut ko interesantu dara, bet manējais tikai mņēē mņēē mņēē kko čīkst. Lohs kkāds! Mēs vsp kopā neko interesantu nedaram.”
Meitene, kas sev uzzīmējusi cita cilvēka acis: “Jā, es arī esmu dzirdējusi!”
Dzeltenmatainā brunete: “Kāpēc mans čalis nevar būt normāls?”

Balstoties uz amerikāņu un krievu kosmonautu propagandu, pieņemu, ka visforšākais čalis ir kosmonauts. Nesen laacz blogā noskatījos video, kā kosmonauti pirms lidošanas kosmosā trenējas uz tualetes trenažiera.

Paklau, pieņemsim, ka tevi sauc Linda, neviens kosmonauts nav foršs čalis, kamēr nav uzkāpis uz Mēness, vai vismaz lidojis Visumā, bet, lai tur nokļūtu, viņam ir jāfilmē savs dibens un jāmācās čurāt caur trubiņu. Linda, ja tu šo lasi, tad zini, ka tu esi tam čalim tualetes trenažieris un, ja tu nepalīdzēsi atrast viņa dibenam īsto vietu, tad viņš, iespējams, nekad neizkāps uz Marsa. Misija, saproti, tev ir misija!

Šis ieraksts tika publicēts Uncategorized ar birkām , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

2 Responses to Kāpēc mans čalis nevar būt normāls?

  1. Kira saka:

    es pat nezinu, Tu esi puika vai meitene, bet Tu man nereāli patīc ! katru reizi gaidu nākamo ierakstu, lasu kāri un izbaudu dikti ! šis atkal jau nelika vilties ! PALDIES !!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s