Gēla nagu Olimpiskais gars

Piektdienas pēdējais autobuss brauc pa tumsu un stājas tumšās pieturās. Un līdzko iekāpj tumši pasažieri, šoferītis  tiem brutāli iešļaksta sejā spilgtu gaismu, kas nāk gandrīz no viņa galvvidus kā tādam svētajam, kas nācis visus darīt labus. Tur vīrietim ar augstu pieri un sarainām ūsām vajadzētu pārtraukt sist savu sievu, tur kādai četrdesmitgadīgai mākslīgai blondīnei vajadzētu pārtraukt zagt darba kolēģu naudu – šajā reisā katram ir iespēja tapt glābtam.

Apstājamies pieturā. Kārtējās iesvētības var sākties. Pirms vēl iesvaidīšana ar svēto gaismu sākusies, es jau dzirdu nepārtrauktu runāšanu. Iekāpj jauna meitene, iekrampējusies telefonā, kuru tur pie auss. Visi ragvielas veidojumi uz viņas pirkstiem bija noklāti ar sintētisku, spilgti izkrāsotu vielu, šķiet, lai vieglāk būtu turēties. Šoferītis bez žēlastības šļāca gaismu viņai tieši sejā, lai viņa taptu redzīga!

Image

Bet, nē, viņa tikai starp visām savu attiecību problēmām, par ko stāstīja kādai savai draudzenei, izvēla no mutes pieturu, līdz kurai viņa brauks, un turpināja runāt. Viņa pat nezina, ka uz pasaules ir gaisma, tikai gan šoferītis, gan pārējie pasažieri uzzināja, kādā tumsā dzīvo viņas pretīgais čalis:
– Es viņam pateicu, ka netaisos jau nu braukt viņu sagaidīt lidostā. Kas es viņam kkāda aukle? Un iedomājies, kā viņš sadusmojās! Idiots!
Labi, pagaidi, es iešu kkur aizmugurē apsēsties, es tur jutīšos labāk.

Jā, protams, brīdī, kad notiek Olimpiskās spēles, kur cilvēki cīnās par sekundes tūkstošdaļām, lai būtu ātrāki, stiprāki, veiklāki, lai būtu labākie. Brīdī, kad Ukrainas protestētāji dienu un nakti cīnās par labāku dzīvi. Jā, viņa ies kkur beigās, kur jutīsies labāk…

Šis ieraksts tika publicēts Uncategorized ar birkām , , , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

4 Responses to Gēla nagu Olimpiskais gars

 1. jancis saka:

  Hei, kur raksti?

  • cilvēks saka:

   Mēs ar autobusu izlēmām padzīvot atsevišķi. Gredzenu viņam atdevusi neesmu, viņš jau arī saka, ka citas viņam neesot, bet pagaidām guļam mēs atsevišķi.

 2. Internetā saka:

  Pa skaisto – gan nagi, gan bildē meitene !

 3. Explorers saka:

  Tiešām pa skaisto!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s