pilns komplekts

vēlais reiss rīga-sigulda, kas loģiski izslēdz jebkādu iespējamību uz grāmatas lasīšanu, ja nu vienīgi man galvā ir brīnišķīgā prāta spējas. kā izrādās, šajā reisā ilgi nav jāgaida pēc izklaides. man blakus apsēžas sieviete – jauna, tā ap 30.
viņa bija mīksta sieviete. brīdī, kad viņa sēdās savā vietā, kā pankūku mīklu lejot uz pannas, viņas kājas mīksti un lēnām izpletās pa visu sēžamrīku, un, kad viņa ar saviem pirkstiem spaidīja telefona pogas, bija sajūta, ka viņa to nobārsta ar lielām, svaigām un sulīgām aveņogām un seja tumsā spīdēja kā tikko no ledusskapja izņemta gaišsarkana želeja un vietās, kur viņas sejas apaļās formas ielocījās un blāvā gaisma to neapspīdēja, izskatījās, ka kāds būtu klusiņām ar karoti ievilcis mazus lokus, lai nogaršotu mazumiņu mīkstās želejas. nu, mīksta sieviete, vienvārdsakot…

Pēkšņi viņai sāka zvanīt modinātājs, viņa no somiņas izvilka melnu maku, kurā tiešām arī bija modinātājs – tāds kāds manai mammai vēl tagad stāv pie gultas uz naktsskapīša – burtiskā vārda nozīmē. viņa ar savām aveņogām nospieda izslēgšanas pogu un sāka šiverēt pa somu – acīmredzot tas bija atgādinājums, ka jāielieto zāles. tad viņa iepūta sev kaklā no vienas trubiņas, tad izvilka vēl vienu, aptaustīja no visām pusēm, lai atrastu, kā atvērt, tad iepūta arī no tās un tad vēl no vienas trešās. un vēl viņas neatņemama sastāvdaļa bija viņas gēla nagi, jo var jau neiet uz sporta zāli un tāpat labi izskatīties, vnk nomainot gēla nagu rakstu no baltām dārza margrietiņām uz kaislīgām savvaļas magonēm, un var jau arī neuztraukties par veselīgu dzīvesveidu, jo visu mūsdienās var izārstēt ar zālēm. viņai vsp nav par ko uztraukties, viņa par visu ir parūpējusies. viņai, kā saka, ir pilns komplekts.

es arī, kad uzlikšu gēla nagus, uz treniņiem vairs neiešu!!!

Šis ieraksts tika publicēts piens ar birkām , , . Pievienot grāmatzīmēm tā pastāvīgo saiti.

3 Responses to pilns komplekts

  1. Tik garšīgi pateici, ka sagribējās aveņu ievārījumu.

  2. Kni saka:

    Sasodīts! Un es nopirku abonementu 😀 Vajadzēja gēla nagus uzlikt 😀 Lētāk būtu.
    Varengardi uzrakstīji!

  3. lejkanniņa saka:

    ģeniāli uzrakstīts!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s